• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/fatih.ozbek.1042
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905346307146
  • https://www.twitter.com/https://www.facebook.com/Ankarafayansustasi-106330654439742/
  • https://www.instagram.com/ozbekdekorasyon/?hl=tr
  • https://www.youtube.com/https://www.facebook.com/Ankarafayansustasi-106330654439742/

Neden Biz

NEDEN BİZ

DİKKAT !!! Su tesisatını yenilemeden fayans uygulaması yaptırmayınız !

Banyo, wc, mutfak gibi ıslak zeminlerin fayanslarını değiştirmeden önce eskimiş olan su tesisatınızıda yenilemeniz gerekmektedir.
Eğer fayanslarınız döşenmeden önce eskimiş olan su tesisatınızı yeniletmezseniz sonrasında daha büyük masfarlarla karşılaşabilirsiniz.
Banyo, wc, mutfak gibi ıslak zeminleri yenilememizdeki amaç görsellik, sağlamlık ve uzun ömürlü olması ise; eski su tesisatının çürümesinden kaynaklanan ve kısa sürede sorun oluşturabilecek bu durumu fayanslar döşenmeden elden geçirilmesi gerekmektedir.

Bu noktada devreye Ankarada su tesisatçısı olarak da hizmet verdiğimizi bilmenizi isteriz.
Sonuçta fayans uygulama işçiliğinin kalitesi ne kadar iyi olursa olsun, yenilenmiş bir temiz su tesisatı ve atık su tesisatı yapılan işin uzun vadede daha dayanıklı olması için gerekmektedir.
Sizin bilmeniz gereken gerçekten fayans işlemi 1 sefer yapılıyor, o kadar masraf yapıp sonrasında ileride oluşabilecek tesisat sorunları yüzünden ortaya düzgün bir sonuç çıkmamasi gerçekten üzücü hallere dönüşebiliyor.

İşlerimizi bizzat kendimiz yapıyoruz ve 1 lira almadan işimizi bitiriyoruz ve teslim ediyoruz. Ustalığımıza ve kişiliğimize güveniyoruz.

İşlerimizi bizzat kendimiz yapmaktayız. Yaptığımız işler mimarlık olup, temiz işçiliğimizle sizlere daha kaliteli hizmet sunuyoruz, örnek olarak yaptığımız çalışmalara göz atabilirsiniz.. Unutmayınızki fayans bir kez döşenir ve acemi ustaların elinde çirkin sonuçlar doğurabilir

Uzman fayans seramik ustası Fatih Usta yıllardır ankaranın fayans, granit, seramik, mermer, karo, duvar taşı, kalekim, kalekim, kalebodur, dekoratif taş döşeme, kaplama ve tamirat işlerini yapıyor. Mutfak, banyo, tuvalet, koridor, bahçe, duvar, işyerleri ve işletmelerde döşeme, kaplama ve tamir işlerinizi tecrübeyle yapıyor.

Fayans ustası ankara batıkent, fayans ustası ankara dikmen, fayans ustası ankara çankaya, fayans ustası ankara çayyolu, fayans ustası ankara etimesgut, fayans ustası ankara elvankent, fayans ustası ankara öveçler, fayans ustası ankara balgat,fayans ustası ankara yenimahalle, fayans ustası ankara etlik, fayans ustası ankara keçiören, fayans ustası ankara mamak.

 ankarada fayans ustası fatih usta

Ankara fayans ustası olarak ücretsiz olarak yapılacak işi yerinde inceleyerek, yapılması gerekenler hakkında detaylı bilgi veriyor ve maksimum tutar hakkında bilgilendirme hizmeti veriyoruz. Ankara fayans ustaları arasında gerçek kaliteli ustalık.

Batıkent fayans ustasıDikmen fayans ustasıÇankaya fayans ustasıÇayyolu fayans ustası , Etimesgut fayans ustası , Elvankent fayans ustası , Öveçler fayans ustasıBalgat fayans ustasıYenimahalle fayans ustası , Demetevler fayans ustasıEtlik fayans ustasıKeçiören fayans ustasıMamak fayans ustası.